Kviečiame moksleivius laikyti Lietuvos kūno kultūros ženklą LSU

2021 m. birželio 28 d. (pirmadienį) 10 val. Lietuvos sporto universiteto Alekso Stanislovaičio lengvosios atletikos manieže (Aušros g. 42, Kaunas) vyks Lietuvos kūno kultūros ženklo (LKKŽ) „Vis tobulėti“  laikymas.

Organizatorius ir vykdytojas – Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija (LKKMA), socialinis partneris – Lietuvos sporto universitetas (LSU).

Kviečiami dalyvauti 12 klasių moksleiviai (merginos ir vaikinai).

Stojant į aukštąsias mokyklas, kurios vykdo sporto krypties studijų programas (Fizinis ugdymas ir sportas, Treniravimo sistemos ir kt.), už LKKŽ pridedami papildomi balai.

Norėdamas dalyvauti renginyje moksleivis turi:
1. Užsiregistruoti į renginį užpildant formą: https://bit.ly/3cHZx1M
2. Atsinešti moksleivio sveikatos pažymėjimą Nr. 027-1/a arba sportuojančio asmens sveikatos tikrinimo medicinos pažymą Nr. 068/a.
3. Atsinešti užpildytą Dalyvio kortelę (pildyti didžiosiomis raidėmis).
4. Atsinešti užpildytą Deklaraciją, kurioje pateikiama informacija apie jo sveikatos būklę bei galimus kontaktus su sergančiaisiais.

Dokumentus galima pateikti nuo 9 iki 10 val. varžybų vietoje.

Dėl Covid-19 pandemijos LKKMA ir LSU laikysis valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo išleisto sprendimo nuostatų ir rekomendacijų dėl kultūros, pramogų ir kitų renginių būtinų organizavimo sąlygų.

Dalyviai, registruodamiesi į renginį, sutinka, kad jų asmens duomenys būtų naudojami renginio administravimo tikslais.

Kontaktinis asmuo:
Laima Trinkūnienė
El. paštas trinkuniene.l@gmail.com
Tel. 8 616 00219