Kviečiame įstojusiuosius į LSU magistrantūrą pasirašyti sutartis

Liepos 23–27 d. kviečiame įstojusiuosius į LSU magistrantūrą pasirašyti sutartis.

Laukiame Jūsų Lietuvos sporto universitete (Sporto g. 6, Kaunas), Centriniuose rūmuose, 101a kabinete. Atvykdami nepamirškite su savimi turėti asmens dokumentą.
Darbo laikas: pirmadienį–ketvirtadienį nuo 8 iki 17 val., penktadienį 8–15.45 val., pietų pertrauka 12–13 val.

Sutartis galima pasirašyti ir internetu: https://is.lsu.lt/el_stojimai

Nuo rugpjūčio 11 iki 12 d. 17 val.  vyks priėmimo į LSU magistrantūrą III etapas.

Prašymų dalyvauti priėmime į magistrantūros studijas registracija vyks universitete ir internetu. Stojantieji galės nurodyti iki 3 pageidavimų, juos išdėstydami prioriteto tvarka.

Lietuvos sporto universitete siūloma 10 magistro studijų programų: Sporto edukologijaTreniravimo sistemosKineziterapija (Kaune ir Druskininkuose), Turizmo ir sporto vadybaKūno kultūraSporto fiziologija ir genetikaTaikomoji fizinė veiklaFizinis aktyvumas ir visuomenės sveikataSportinės veiklos analizė (International Master in Performance Analysis of Sport) (anglų k.), Krepšinio treniravimas ir valdymas (International Basketball Coaching and Management) (anglų k.).

LSU priima ir į išlyginamąsias studijas, kurios skirtos norintiems studijuoti magistrantūros studijose, tačiau neturintiems priėmimo sąlygose nurodyto išsilavinimo. Papildomųjų studijų programas gali rinktis kolegijų absolventai, ketinantys studijuoti magistrantūroje.

Daugiau informacijos apie priėmimą į magistrantūros studijas:
Studijų departamentas
Centrinių rūmų 101a kabinetas
Sporto g. 6, LT-44221, Kaunas
Telefonas (8 37) 302 659
El. paštas priemimas@lsu.lt