Kviečiame studentus rengtis LSU Studentų mokslinės draugijos konferencijai

LSU Studentų mokslinė draugija (SMD) rengia kasmetę studentų mokslinę konferenciją „Visų mokslų raktas yra klaustukas“. Renginio tikslas — plėsti bei gilinti studentų žinias, skatinti ir populiarinti mokslinę veiklą.

Šiemet, kaip ir pernai, dėl koronaviruso pandemijos konferencija vyks nuotoliniu būdu gegužės 4 d. (antradienį) nuo 10 val.
Konferencijos pirmininkas — mokslo prorektorius prof. dr. Edmundas Jasinskas, pavaduotoja — dr. Birutė Statkevičienė.

SMD konferencijoje gali dalyvauti visų Lietuvos ir užsienio aukštųjų mokyklų bakalauro studijų programos studentai, iki 2021 m. gegužės 1 d. 12 val. pateikę tezes lietuvių ar anglų kalbomis. Kartu su tezėmis dalyviai (išskyrus LSU studentus) turi pateikti dokumento, liudijančio, kad jis yra universitetinės aukštosios mokyklos bakalauro studijų studentas, kopiją.

Reikalvimai tezėms ir kita informacija

Konferencijos dalyviai savo pranešimus pristatys trijose sekcijose: pirmoje bus analizuojami socialiniai kūno kultūros ir sporto aspektai bei treniravimo technologijos, antroje — fizinio aktyvumo ir sveikatos, reabilitacijos ir sporto fiziologijos aktualijos, trečioje — turizmo ir sporto vadybos perspektyvos.

SMD informacija