Kovingai nusiteikęs „LSU-Atletas“ nepasigailėjo „Pieno žvaigždžių“

Vakar Lietuvos krepšinio lygos rungtynes Garliavoje Kauno rajono „LSU-Atletas“ žaidė su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ ir nugalėjo 88:80 (17:13, 19:16, 24:21, 28:30).

LSU krepšininkai pirmavo nuo rungtynių pradžios. Po dviejų kėlinių Kauno rajono krepšininkai pirmavo 36:29, o trečiojo kėlinio pradžioje įgijo dviženklę persvarą – 44:33. „LSU-Atletas“ nemažino spartos. Po Arūno Sakalausko tritaškio kėlinio pabaigoje pirmavo 60:45. Iki ketvirto kėlinio vidurio LSU komanda išlaikė solidžią persvarą – 71:56, tačiau stabtelėjo ir tuo varžovai pasinaudojo. Likus pusantros minutės iki susitikimo pabaigos komandas skyrė keturi taškai – 82:78. Vis dėlto po Žygimanto Skučo dvitaškio ir baudos metimo LSU krepšininkai įgijo 7 taškų persvarą ir pergalės iš savo rankų neišleido.

„LSU-Atletui“ daugiausia taškų pelnė: Karolis Babkauskas 22 (4/7 trit., 7 rez. perd., 27 naud.balai), Žygimantas Skučas 17 (6/8 dvit., 22 naud.balai), Tomas Urbonas 16 (7 atk. kam., 23 naud.balai), Šarūnas Vingelis 12, Edvinas Alunderis  9.

„Pienų žvaigždžių“ rezultatyviausi: Egidijus Dimša 21, Artūras Jomantas 15, Derrickas Caracteris 14.

Kitas rungtynes „LSU-Atletas“ žais šį penktadienį, lapkričio 29 dieną, 17 valandą su  „Šiauliais“. Susitikimas vyks Garliavos sporto ir kultūros centre.

„LSU-Atleto“ vyr.treneris Edas Nickus: „Ne kartą sakiau, kad mes nustebinsime ne vieną varžovą. Gerai, kovingai žaidė visa komanda. Nenorėčiau išskirti, tačiau lemiamais momentais brandžiai žaidė Karolis Babkauskas, tačiau lyderių šiandien netrūko. Prieš susitikimą daugiausia dėmėsio skyrėme psichologiniam pasirengimui. Pastarąsias kelerias rungtynes apmaudžiai pralaimėjome, nes žaidėme individualiai, dabar mes buvome komanda. Neabejoju, kad tai sėkmingo mūsų etapo pradžia“.

„Pieno žvaigždžių“ treneris Mantas Šernius: „Varžovai buvo kovingesni, labiau norėjo nugalėti, „LSU-Atleto“ žaidėjai nustebino individualiais veiksmais. Prastai gynėmės ir metėme dvitaškius. Rungtynių pabaigoje priartėjome, tačiau galimybe laimėti nepasinaudojome“.