Kinijos Šenženio mieste besitęsiančios pasaulio vasaros universiados buriavimo regatote LKKA studentė Aušra Milevičiūtė liko ketvirtoje vietoje.

Kinijos Šenženio mieste besitęsiančios pasaulio vasaros universiados buriavimo regatote LKKA studentė Aušra Milevičiūtė liko ketvirtoje vietoje, vos 10 baudos taškų atsilikusi nuo bronzos medalio laimėtojos. Burlenčių varžybose dalyvavęs Juozas Bernotas finalo plaukime buvo dešimtas, o bendroje įskaitoje užėmė devintą vietą.

Aukso medalį komandų dviračių lenktynėse Lietuvai padėjo laimėti Akademijos studentė Aleksandra Sošenko. Ji kartu su Vilniaus pedagoginio universiteto studentėmis Egle Zablockyte ir Aušrine Trebaite 30 kilometrų distanciją įveikė per 39 minutes ir 40,79 sekundės.

Dar vieną medalį – sidabro – iškovojo lengvaatletė Viktorija Žemaitytė, dalyvavusi septynkovės rungtyje. 2007 metų universiados čempionė, surinkusi 5958 taškus, šį kartą nusileido rusei Olgai Kurban. Šeštadienį Viktorija ieties metimo rungtyje buvo 8-a, šuolių į tolį – 4-a, 800 metrų bėgimo – 10-a.

Lietuvos 4 po 100 metrų vyrų estafetės komanda, kurią atstovauja ir du Akademijos studentai – Rytis Sakalauskas ir Aivaras Pranckevičius – pusfinalyje finišavo trečia ir šeštu rezultatu pateko į finalą. Deja, moterų estafetės komanda, kuriai priklauso Silva Pesackaitė ir Sonata Tamošaitytė, rungties pusfinalio varžybose buvo diskvalifikuota. Sėkmė nusisuko nuo šuolininko į tolį Povilo Mykolaičio, kuris atrankos varžybose tarp 28 sportininkų buvo 18-as, todėl nepateko į finalą.