Ketvirtadienį, kovo 15 d., Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdžio metu miesto meras Andrius Kupčinskas pasveikino Stambule (Turkija)…

Ketvirtadienį, kovo 15 d., Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdžio metu miesto meras Andrius Kupčinskas pasveikino Stambule (Turkija)  vykusiame Pasaulio lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate aukštas vietas iškovojusius Akademijos lengvaatlečius ir jų trenerius.

Padėkos įteiktos LKKA absolventei  Austrai Skujytei, Akademijos magistrantams Sonatai Tamošaitytei ir Ryčiui Sakalauskui.

A. Skujytė penkiakovės rungtyje surinko 4802 taškus, pagerino Lietuvos rekordą ir iškovojo čempionato bronzos medalį. S. Tamošaitytė 60 m barjerinio bėgimo rungtyje pagerino Lietuvos rekordą ir užėmė 4-ąją vietą. R. Sakalauskas, tik per plauką nepatekęs į 60 m bėgimo rungties finalą, bendroje įskaitoje užėmė 9-ąją vietą.

„Kauniečių pasiektos pergalės vertos visų miestiečių pagarbos, nes išties yra įspūdingos. Linkime sportinės sėkmės vasaros olimpinėse žaidynėse", – sveikindamas sportininkus sakė meras A. Kupčinskas.