Kauno rajono mero stipendijos – LSU studentams

Lietuvos sporto universitetą (LSU) ir Kauno rajono savivaldybę jau daugelį metų sieja tvirti bendradarbiavimo ryšiai. Gražiomis sporto tradicijomis garsėjančiame Kauno rajone gyvenantys LSU studentai kasmet sulaukia ir finansinės mero paramos.

LSU rektorė prof. dr. Diana Rėklaitienė ir Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas pasirašė sutartį, pagal kurią iš Kauno rajono savivaldybės mero fondo LSU studentams, gyvenantiems šioje savivaldybėje, nuo balandžio mėnesio bus skiriamos dvi vardinės mero stipendijos — iš viso 2200 eurų.

„Džiaugiamės, kad vis daugiau Kauno rajono gyventojų laisvalaikį leidžia naujuose aikštynuose ir stadionuose. Vaikams stengiamės suteikti kuo daugiau galimybių išbandyti įvairias sporto šakas bei aktyviai sportuoti. Ir didžiuojamės, kad pas mus užaugo ir, tikimės, užaugs dar ne vienas garsus sportininkas, Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionas. Taigi mums garbė remti savo kraštiečius studentus, sporto aukštumų siekiančius Lietuvos sporto universitete“, – teigė V. Makūnas.

„Džiugu, kad Kauno rajonas ne tik auga ir gražėja, bet ir rūpinasi savo bendruomenės nariais, palaiko bei remia būsimuosius sporto specialistus. Studentams, jauniems žmonėms ši parama itin reikalinga ir svarbi“, – kalbėjo LSU rektorė D. Rėklaitienė.

Netrukus LSU sporto stipendijų skyrimo komisija nuspręs, kuriems Universiteto studentams atiteks parama.