Kauno „Atleto-Gajos“ rankininkai- Lietuvos čempionai!

Lietuvos rankinio federacijos vyrų pirmenybes (I lygos) laimėjo Kauno FRK „Atleto-Gajos“ rankininkai. Sekmadienį Vilniuje pasibaigusio finalo ketverto varžybų lemiamose rungtynėse FRK „Atletas-Gaja“ tik po keturių papildomų kėlinukų 40:38 (13:11, 28:28, 31:31, 34:34, 37:37) įveikė Vilniaus „Šviesos-VHC“ komandą. Finalo ketverto pusfinalyje

FRK "Atletas-Gaja" 30-24  (15-11) nugalėjo  "VGTU- SM Taurą".

Mažuosius bronzos medalius iškovojo Vilniaus „VGTU-SM Tauras“ septyniukė, mače dėl trečiosios vietos 30:28 (15:13) įveikę reguliariojo sezono nugalėtoją „Pasvalio-Triobet“ klubą.

Finalo rungtynių eiga. Susitikimo pradžioje 6-1 pirmavo mūsų rankininkai, vėliau varžovai sumažino skirtumą, o „Atletas –Gaja“  pirmą kėlinį laimėjo 2 įvarčiais. 43-iąją antrojo kėlinio minutę rezultatas buvo lygus 19-19, tačiau ir toliau sėkmingiau žaidė „Atleto-Gajos“ rankininkai, vis dėlto rungtynių pabaigoje vyrai suklydo kelis kartus, o varžovai paskutinę rungtynių sekundę išlygino rezultatą- 28-28. Tam, kad paaiškėtų nugalėtojas reikėjo net dviejų pratęsimų. Po atkaklios kovos, kurioje netrūko emocijų, rezultato svyravimo, pašalintų žaidėjų, teisėjo švilpukas paskelbė „Atleto-Gajos“ pergalę.

Geriausiu komandos  žaidėju pripažintas vartininkas Tomas Švelpa.  Kauno FRK „Atleto-Gajos“ rankininkai čempionais tapo po ketverių metų pertraukos.