Jau dešimtą kartą moksleivius subūrė LSU sportinis-socialinis renginys „…nes bendrauti gera“

Baigiantis rugsėjui Lietuvos sporto universitete (LSU) vyko jau dešimtasis tradiciniu tapęs sportinis-socialinis renginys „…nes bendrauti gera – 2021“, į kurį sugužėjo 59 moksleiviai iš septynių Kauno r. bendrojo lavinimo mokyklų. Šio renginio tikslas – formuoti moksleiviams sveikos gyvensenos nuostatas, bendravimo įgūdžius ir patirti judėjimo džiaugsmą.

Kasmet šis renginys buvo organizuojamas pavasarį, tačiau šiemet dėl pandemijos buvo atidėtas rudeniui. Džiugu, kad ir esant tam tikriems suvaržymams, visi kartu radome galimybių vaikams patirti judėjimo džiaugsmą išbandant įvairias fizinio aktyvumo formas. Universiteto studentai-savanoriai moksleiviams organizavo badmintono ir  lengvosios atletikos rungtis (Kids‘ Athletics), o dėstytojos Renata Rutkauskaitė ir Kristina Visagurskienė, pasitelkusios virtualią LU sistemą, „matavo“ moksleivių gebėjimus greitai reaguoti, skaičiuoti bei reikšti emocijas.

Nors šį kartą sulaukėme perpus mažiau renginio dalyvių, tačiau smagiai kartu praleistas laikas, patirtas fizinis aktyvumas ir bendrystės jausmas leidžia tikėtis, kad ateity ir vėl mūsų renginys bus gausus dalyvių bei itin gerų emocijų. Štai keletas renginio dalyvių atsiliepimų: „Man labai patiko, labai geri treneriai. Buvo labai daug veiklos – ir visos labai patiko“, „Mėgstamiausia buvo paskutinė rungtis: šokiai, žaidimai ant ekrano“, „Buvo labai smagu, nes galėjome išbandyti naujų dalykų ir gimnastikos salėje buvo draugiški ir linksmi treneriai“, „Man sportuoti Sporto universitete labai patiko“, ,,Studentai labai geri žmonės“, „Buvo aktyvus laikas ir smagios užduotys. Jei kitą kartą kviesite, būtinai važiuosiu vėl“, „Labiausiai patiko mano komanda paskutinėje estafetėje“, „Man patiko – faini užsiėmimai“, „Badmintonas labai patiko“, „Niekada nepamiršiu!“. Pedagogė: „Patiko vaikams, kokie laimingi buvo, kiek kalbų autobusiukuose, nenorėjo net namo eiti“, Gyvas bendravimas teikia neapsakomo džiaugsmo tiek mokiniams, tiek mums, socialiniams pedagogams“.

Tad sakome iki pasimatymo… pavasarį.

Aidos Gaižauskienės informacija

Šis renginys bendrai finansuojamas Lietuvos sporto universiteto ir Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas, lėšomis.