Įspūdinga „LSU-Lūšies“ pergalė

Lietuvos rankinio lygos ketvirtfinalyje sensacingą pergalę iškovojo “LSU-Lūšies“ komanda. Ji 29:16 ( 13:8) nugalėjo traumų išretintą Kauno “Granito-Gajos-Kario” ekipą. Įpusėjus kėliniui “Granitas-Gaja-Karys” pirmavo rezultatu 7:3, tačiau per likusias pirmojo kėlinio minutes sugebėjo pelnyti vos vieną įvartį, o “LSU-Lūšis” užgulė varžovų vartus, pelnė net 10 įvarčių ir išsiveržė į priekį – 13:8.

Po šio šalto dušo “Granitas-Gaja-Karys” nebesugebėjo atsitiesti ir  atrodė, kad šiose rungtynėse anksčiau laiko susitaikė su pralaimėjimu. “LSU-Lūšies” ekipą į pergalę vedė Paulius Orlovskis, įmetęs 8 įvarčius, Saulius Katkevičius ir Arūnas Urbonas pridėjo po 6, Mindaugas Mažeika, Mindaugas Bardzenis, Petras Očikas (2 iš 7 m), Remigijus Vaičikauskas pasižymėjo po 2 kartus. Atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės Kauno sporto halėje vyks kovo 23 dieną. Jei reikės trečiųjų rungtynių, jos vyks kovo 27 dieną.

Priminsime, kad pirmose LRL reguliaraus čempionato rungtynėse pergalę po atkaklios kovos rezultatu 34:29 šventė “LSU-Lūšis”, o antroji akistata, vykusi kiek daugiau nei prieš mėnesį, baigėsi lygiosiomis – 22:22.“LSU-Lūšies“ komandos pagrindą sudaro mūsų universiteto rankininkai.