In memoriam Lietuvos sporto universiteto Garbės profesoriui Kęstui Miškiniui

Sausio 22 dieną nustojo plakusi ilgamečio Lietuvos kūno kultūros akademijos (dabar LSU) rektoriaus prof. habil. dr. Kęsto Miškinio (1932 12 03 – 2019 01 22) širdis. Ji plakė krūtinėje žmogaus, kuris buvo didelės kompetencijos sporto pedagogas, jautri ir garbinga asmenybė.

Profesorius K. Miškinis niekuomet negailėjo savo energijos ir jėgų ne tik akademinei, mokslinei, bet ir visuomeninei veiklai. Net ir sirgdamas jis rašė knygas. Dirbdamas Lietuvos kūno kultūros akademijoje, sporto mokslininko karjerai paskatino gabiausius absolventus, kurie vėliau ir tapo ryškiausiais sporto mokslo šviesuliais. Profesorius teikė mums bendrumo jausmą, nes pats atrodė visiems toks savas ir artimas, lyg būtum su juo jau daug metų pažįstamas.

1987 m. K. Miškiniui buvo suteiktas nusipelniusio dėstytojo garbės vardas. Nuo 2006-ųjų jis – Lietuvos olimpinės akademijos akademikas. 2004–2011 m. buvo Lietuvos sporto mokslo tarybos pirmininkas. 2001 m. apdovanotas LTOK Olimpine žvaigžde. 2007 m. KKSD  jį apdovanojo I laipsnio ordinu „Už nuopelnus Lietuvos sportui“.

Atsisveikindami su profesoriumi Kęstu Miškiniu, norime pareikšti nuoširdžią užuojautą jo artimiesiems ir visiems tiems, kuriems ši netektis paliko gilią žaizdą širdyje.

Lietuvos sporto universiteto bendruomenė

Urna su velionio palaikais pašarvota Laidojimo namuose (S. Žukausko g. 3B, Kaunas).
Lankymas š. m. sausio 24 d. (ketvirtadienį) nuo 14 val.
Laidotuvės  š. m. sausio 25 d. (penktadienį) 14 val. Eigulių kapinėse.