Įkvepiantys LSU dėstytojų patarimai gimnazistams – karjeros festivalyje „Studfestas 2019“

Lietuvos sporto universiteto atstovai didžiausiame karjeros festivalyje „Studfestas 2019“ griovė mitus apie sveiką gyvenseną ir sportą bei kvietė kartu pajudėti tiek pranešimų salėje, tiek LSU stende.

LSU dėstytoja doc. dr. Simona Pajaujienė gimnazistams pristatė pranešimą „Sveikas ir stiprus. Kaip nenusipirkti dramblio“, kuriame motyvavo mokinius būti fiziškai aktyvius, tačiau patarė nesitikėti visko lengvai, greitai, „čia ir dabar“. Dėstytoja supažindino moksleivius su dešimčia mitų, kuriuos čia pat sugriovė ir pateikė praktinių patarimų, kaip tapti sveiku ir stipriu.

Per pertraukas gimnazistai buvo laukiami aukštųjų mokyklų erdvėje, kur įsikūrė ir LSU atstovai. Dėstytojas doc. dr. Gediminas Mamkus gimnazistus supažindino su golfo žaidimu ir leido patiems išbandyti jėgas, taikantis į kamuoliuką.

Šiemet į festivalį, vykusį Kauno „Žalgirio“ arenoje, susirinko per 6 tūkstančius gimnazistų iš visos Lietuvos. Įvairių sričių pranešėjai – dėstytojai, aktoriai, sportininkai, verslininkai, socialinių tinklų žvaigždės dalijosi patirtimi, kaip planuoti karjerą, kaip atrasti savo talentus, nebijoti būti savimi, kaip suklupus, nebijoti bandyti iš naujo, kaip suprasti, kuo gali pasitikėti ir kuo ne, pagal kokius kriterijus rinktis studijų kryptį ir ką daryti jau dabar, kad būtum sėkmingas ateityje.