Iki pergalės trūko vieno metimo

Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse „LSU-Atletas“ po atkaklios kovos 83:85 (17:23, 16:32, 24:15, 26:15) nusileido Prienų „TonyBet“ komandai. Nors antrojo kėlinio pabaigoje buvo atsilikusi net 23 taškų skirtumu, mūsų komanda nenuleido rankų ir kovojo iki rungtynių pabaigos.

Po didžiosios pertraukos atsilikimą mažinti pradėjusi LSU komanda per kėlinį atkovojo 9 taškus, o likus žaisti 2 minutes 11 sekundžių, sumažino vos iki 3 taškų.

Rungtynių pabaigoje tarp abiejų komandų vyko savotiškas baudų konkursas, kurį laimėjo „Tony Bet“.

„LSU-Atleto“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Žygimantas Skučas, pelnęs 19 taškų (7/8 dvit., 25 naud. balai), Šarūnas Vingelis (22 naud.balai)  ir Vidmantas Sragauskis (27 naud.balai)   — po 17, Karolis Babkauskas — 10, Šarūnas Beniušis ir Tomas Urbonas — po 6, Arūnas Sakalauskas — 5, Taurantas Tamošiūnas — 2, Paulius Malašauskas — 1.

Nugalėtojų gretose Gintaras Kadžiulis pelnė 19 taškų.

Kitas LKL rungtynes „LSU-Atletas“ žais šį sekmadienį, lapkričio 17 dieną, 16 valandą su Alytaus „Dzūkija“. Susitikimas vyks Garliavos sporto ir kultūros centre (Vasario 16-osios g. 8, Garliava).