Gegužės 17 d. LKKA plaukimo baseine vyko tarpgrupinės studentų varžybos.

Gegužės 17 d. LKKA plaukimo baseine vyko tarpgrupinės studentų varžybos. Jas organizavo LKKA Individualių sporto šakų katedra (plaukimo padalinys). Studentų dalyvavimas jose yra būtinas, nes tai mokomojo dalyko sudedamoji dalis.

Minėtose varžybose dalyvavo antro kurso TRS visų trijų grupių studentai, pirmo kurso TFV studentai ir jungtinė 4 kurso kineziterapeutų komanda, svečiai iš KTU.

Prieš varžybas buvo nemažai jaudulio, bet jose gerą pradžią padarė Kauno plaukimo mokyklos šuolininkai į vandenį, kurie parodė įdomią parodomąją šuolių į vandenį programą. Susirinkę plojo ir LKKA studentams, kurie treniruojasi povandeninio plaukimo sporto šakoje. Labai sužavėjo geriausių Lietuvoje povandeninio plaukimo sportininkų, LKKA studentų Birutės Lašaitės (4 kursas), TRS 3 kurso studentės Linos Pleskytės ir 1 kurso studento Gedimino Mudėno pasirodymai. Garsiomis ovacijomis buvo sutikti šių sportininkų nėrimai po vandeniu be aparatų ir su jais, palaukimai ir nėrimai su monopelekais. Studentus žavėjo išvystomas plaukimo greitis.

Įskaitinėse varžybose studentai varžėsi visais plaukimo būdais po 50 m, 25 m peteliške, o sėkmingiausiai įsisavinę plaukimo techniką studentai plaukė net 100 m kopl.plaukimą. Tokių buvo keturi. Varžybų čempionais tapo: Birutė Lašaitė, Andrzej Kyriliuk, Giedrė Rakauskaitė, Arnas Šidiškis, Agnė Bielūnaitė, Eglė Karolina Kolelytė, Marek Znyk, Roberta Sadauskaitė, Povilas Lapinskas.

Pagyrimo nusipelnė TRS 2 kurso antra grupė už savo organizuotumą ir susikaupimą. Jie laimėjo komandines varžybas (226 taškai) ir buvo apdovanoti dideliu tortu. Kiekvienas varžybų čempionas buvo apdovanotas medaliais, suvenyrais ir saldumynais bei vaisiais. Pirmo kurso TFV specialybės studentai laimėjo visas estafetes. Jų komanda užėmė bendrą antrą vietą (187 taškai). Trečia vieta atiteko 4 k. kineziterapeutams (181 tašk.), ketvirti liko TRS 1 grupė (144 tašk.), penkti – TRS 3 grupė (93 tašk.).

Po varžybų visų dalyvių nuotaika buvo puiki. Nesijautė nuovargio, daugelis nusifotografavo su komandos nugalėtojos dalyviais, teisėjais bei dėstytojais. Pabaigoje dėstytojai studentams linkėjo sėkmės artėjančioje egzaminų sesijoje, o studentai dėkojo dėstytojams už suteiktus įgūdžius ir žinias, kurių tikrai prisireiks gyvenime, kuriuos niekada nepamirš, nes kartą išmokęs plaukti šio įgūdžio neprarandi jo niekada.