Gegužės 12-15 d. Kaune vyko XXVII SELL studentų žaidynės. Į plaukimo varžybas LKKA baseine susirinko daugiau kaip 100 dvidešimt vieno universiteto studentų plaukikų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos ir Čekijos.

Sportininkai rungtyniavo 12 individualių rungčių ir 4 estafetiniuose plaukimuose.

LKKA sudentų plaukimo rinktinėje startavo dešimt sportininkų, kurie iškovojo 11 SELL žaidynių medalių.

Mūsų merginos Dovilė Leonavičiūtė (TRS magistrantė), Erika Bespalko (TRS III k.), Gintarė Akelytė ir Kristina Ulerytė (TRS Ik.) iškovojo aukso medalius 4 x 50 m kombinuotoje estafetėje ir bronzos medalius 4 x 50 m laisvuoju stiliumi estafetėje.

Treniravimo sistemų III kurso studentė Erika Bespalko dviejose individualiose rungtyse 100 m krūtine ir 100 m kompleksiniame plaukime buvo antra ir pasidabino sidabro medaliais

Kineziterapijos I kurso studentas Edvinas Apčinikovas 50 m laisvuoju stiliumi iškovojo trečiąją vietą.

Vaikinai Edvinas Apčinikovas (Kin. I k.), Edvinas Gimbutis (KKU IV k.), Edvinas Galinis (TRS II k.) ir Simas Žiaukas (TRS I k.) 4×50 m estafetėje laisvuoju stiliumi tik 0,31 sekundės dalimi atsiliko nuo trečiają vietą užėmusios KTU komandos.

Varžybos buvo kupinosstudentiškos pakilios nuotaikos ir garbingos sportinės kovos.