Futbolo treneris V. Dambrauskas – apie žaidėjus, sirgalius ir žinomus Europos klubus

Lietuvos sporto universitete (LSU) surengta diskusija su vienu žinomiausių šalies futbolo treneriu Valdu Dambrausku. Jos metu studentai, dėstytojai ir treneriai galėjo įsitikinti, kokia kupina iššūkių, sudėtinga, neapibrėžta yra šiuolaikinio futbolo trenerio karjera. Vyriausiasis treneris patiria nuolatinį savininkų, sirgalių ir žiniasklaidos spaudimą. Jis turi ne tik siekti pergalių, vadovauti visai trenerių komandai, motyvuoti žaidėjus, o kas ne mažiau svarbu – prisitaikyti prie tos šalies, kurioje dirba, futbolo kultūros.
Per diskusiją, kurią vedė LSU lektorius Saulius Kavaliauskas, klausytojai domėjosi vyriausiojo trenerio dienotvarke, bendradarbiavimu su sporto mokslininkais, moterų galimybėmis tapti aukščiausio lygio trenerėmis ir vadybininkėmis.
V. Dambrauskas – tris kartus pripažintas geriausiu Lietuvos futbolo treneriu, treniravo ne vieną žinomą Lietuvos ir Europos komandą. Jis yra Lietuvos ir Bulgarijos futbolo čempionatų nugalėtojas, Latvijos vicečempionas, Lietuvos, Bulgarijos, Kroatijos taurių ar supertaurių laimėtojas.
Šia diskusija prasidėjo susitikimų ciklas, skirtas LSU 90-mečiui paminėti. LSU bendruomenė ir socialiniai partneriai susipažins su šiuolaikinio sporto tendencijomis, bus diskutuojama su žymiausiais Lietuvos treneriais, vadybininkais ar kineziterapeutais.