Fizinio ugdymo ir sporto studijų programos atstovai viešėjo Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijoje

Fizinio ugdymo ir sporto studijų programos dėstytoja Renata Rutkauskaitė kartu su studentais – ketvirtakursiu Dovydu Alaune ir trečiakursėmis Greta Valatkaityte, Akvile Zemenauskaite ir Dovile Klimišinaite – prieš moksleivių rudens atostogas Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos moksleiviams pristatė LSU studijų programas ir vedė įdomias sportines veiklas.

Gimnazistai turėjo galimybę daugiau sužinoti apie fizinio aktyvumo naudą jų sveikatai, kaip fizinis aktyvumas gali pagerinti jų mokymosi pasiekimus, išsiaiškinti, kas yra fizinis raštingumas. Aktyvios mini pertraukėlės tarp teorinės dalies ir LSU studijų programų pristatymo labai sudomino moksleivius ir mokytojus, tad jas bandys dažniau taikyti ir savo pamokose.

LSU Fizinio ugdymo ir sporto studijų programos studentai gimnazistams pristatė įdomias ir įtraukiančias veiklas. Mokiniai noriai jose dalyvavo ir džiaugėsi naujomis patirtimis bei galimybe kiek kitaip pajudėti.

Tikimės, kad aktyviai praleistos kelios valandos padės gimnazistams apsispręsti renkantis ateities profesiją ir kartu su LSU keisti visuomenės požiūrį į fizinį aktyvumą.

Doc. dr. Renatos Rutkauskaitės informacija