Fizinio aktyvumo ir sporto specialistams – nemokami projekto „Šiuolaikinio trenerio kvalifikacijos tobulinimas“ mokymai

Sporto federacijų, sporto ir fizinio aktyvumo organizacijų narius kviečiame dalyvauti 20 ECTS kreditų apimties (4 moduliai) nemokamuose mokymuose, kurie yra skirti sporto (sporto šakos treneriams) ir fizinio aktyvumo specialistams, turintiems aukštąjį, bet ne sporto krypties išsilavinimą.

Modulių temos:
Sporto etika
Vaikų ir jaunimo fizinio aktyvumo skatinimas ir treniravimo ypatumai
Fizinio aktyvumo ir fizinio pajėgumo testavimas bei vertinimas
Neįgaliųjų asmenų fizinis aktyvumas ir treniravimo ypatumai

Svarbu!
Atkreipiame dėmesį, kad šie 4 moduliai yra įtraukti į LSU Žinių ir inovacijų perdavimo departamento mokymų, suteikiančių teisę dirbti fizinio aktyvumo ar aukšto meistriškumo sporto specialistu, programą. Išklausius šiuos keturis modulius, pažymėjimą gausite tik už juos.
Norint gauti pažymėjimą, suteikiantį teisę dirbti sporto šakos treneriu ar fizinio aktyvumo specialistu, reikia baigti visą mokymų programą (trukmė 1,5 metų) ir ji yra mokama. Išklausyti minėti 4 moduliai tokiu atveju įskaitomi.

Mokymai organizuojami trimis etapais (vietų skaičius vienuose mokymuose – 30-35 asmenys) ir  vyks Kaune, Lietuvos sporto universitete.
Galite pasirinkti mokymų pradžios datą.
Pirmieji mokymai prasideda 2020 m. rugpjūčio 20 d. (II – 2020 m. lapkričio mėn., III –2021 m. sausio mėn.).

Registracija į mokymus vyksta iki 2020 m. rugpjūčio 1 d. užpildant registracijos formąhttps://bit.ly/3d5B04M

Kilus klausimams galite kreiptis el. paštu kristina.visagurskiene@lsu.lt arba telefonu 8 617 31521.

Projektas „Šiuolaikinio trenerio kvalifikacijos tobulinimas“ (sutartis Nr. SRF-KT-2019-1-0014) bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.