E. Matakas Tokijo paralimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį!

Tokijuje vykstančiose vasaros paralimpinėse žaidynėse Lietuvos sporto universiteto (LSU) absolventas Edgaras Matakas iškovojo bronzos medalį.

Lietuvis distanciją įveikė per 26,38 sek. ir visiškai nematančių plaukikų S11 klasėje 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale finišavo trečias.

E.Matakas tapo vos antru plaukiku per nepriklausomos Lietuvos istoriją, iškovojusiu paralimpinį medalį. 2004 m. Atėnuose S4 klasės vyrų 50 m plaukime nugara sidabrą pelnė LSU dėstytojas Kęstutis Skučas.

Tokijo paralimpinėse žaidynėse E. Matakas dar dalyvaus 100 metrų plaukimo krūtine rungtyje.

Visos bendruomenės vardu sveikiname talentingąjį LSU sportininką ir linkime sėkmės kitame Tokijo olimpinių žaidynių starte!