Dėl LSU ir LSMU derybų

  Lietuvos sporto universiteto (LSU) bendruomenė sunerimusi dėl ankstyvų ir šališkų Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) pranešimų žiniasklaidoje apie neva konkrečius derybinės darbo grupės nutarimus.

  LSU laikinoji rektorė doc. dr. Diana Rėklaitienė pabrėžia, kad Seimas priėmė nutarimą tik pritarti LSU prijungimui prie LSMU ir pasiūlyti abiem universitetams iki 2018 m. kovo 1 d. pateikti reorganizavimo planą ir reorganizavimo sąlygas, tad veikia dvi savarankiškos institucijos ir joks susijungimo procesas nevyksta. „LSU Senato ir Tarybos pozicija dėl autonomiškumo nesikeičia – siekiame likti autonomiškas Sporto universitetas arba Sporto akademija, bet neatsisakome dalyvauti skaidriose derybose. Beje, derybinė grupė tik pradėjo darbą, įvyko vos vienas posėdis, kol kas nėra jokių konkrečių, juridiškai patvirtintų sutarimų, tad tikrai anksti viešinti aptariamus klausimus. Mūsų laukia nelengvas ir ilgas derybų procesas “, – įsitikinusi laikinoji LSU rektorė.

  Doc. dr. D. Rėklaitienė teigia, kad šiemet priėmimas į Lietuvos sporto universitetą vyks kaip įprasta, o kokie bebūtų Kauno universitetų ateities scenarijai, įstojusiesiems į LSU bus užtikrinta teisė baigti savo studijų programą.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija