Dar dvi Akademijos absolventės baigė pasirodymą olimpiadoje

Vis daugiau Akademijos studentų ir absolventų baigia pasirodymą vasaros olimpinėse žaidynėse Londone. Buriavimo regatoje Pekino olimpiados vicečempionė Gintarė Scheidt geriausių buriuotojų „Laser Radial“ klasės medalių plaukime tarp dešimties dalyvių finišavo septinta ir galutinėje įskaitoje užėmė šeštąją vietą. Iš viso moterų buriavimo regatoje varžėsi 41 dalyvės.

Nepasisekė lengvaatletei Sonatai Tamošaitytei. Ji atrankos varžybose startavo savo grupėje finišavo penkta ir į pusfinalį nepateko. Tarp 48 sportininkių Sonata užėmė 34-ąją vietą.

Šiandien disko metimo varžybų finale dėl medalio kovos Virgilijus Alekna. Į finalą jis pateko pasiekęs dešimtą atrankos rezultatą. BMX dviračių atrankos varžybose dalyvaus ir Vilma Rimšaitė.