Būsimieji treneriai ir fizinio ugdymo mokytojai jėgas išbandė LSU pavasario plaukimo varžybose

Lietuvos sporto universiteto (LSU) Treniravimo sistemų (TRS) bei Fizinio ugdymo ir sporto (FUS) studijų programų antrakursiai, šį semestrą per praktines pratybas išmokę kelių plaukimo būdų, savo jėgas išbandė tradicinėse LSU pavasario plaukimo varžybose. Studentai jaudinosi, bet viską atpirko smagios emocijos varžantis tarpusavyje.

50 m nuotolio nugalėtojais tapo Urtė Čižauskaitė (BNLTRS-21-1) ir Rytis Bagdanavičius (BNLFUS-22-1).

Veronika Šalaševičiūtė-Turbinova (BNLFUS-22-1) ir Kristupas Baltakis (BNLTRS-21-3) iškovojo pirmąsias vietas plaukdami 50 m laisvuoju stiliumi.

50 m nuotolį krūtine greičiausiai įveikė Mantė Voskresenskaja (BNLTRS-21-3) ir Sebastian Konecki (BNLFUS-22-1).

Plaukimo sporto šakos atstovai Rokas Alubickas ir Justinas Bagdanavičius pademonstravo 50 m plaukimą peteliške.

Daug emocijų sukėlė komandinė estafetė 6 x 25 m. Tarp visų komandų virė kova iki estafetės pabaigos. Nugalėjo Treniravimo sistemų antro kurso trečios grupės komanda.

Varžybos buvo komandinės. Susumavus individualių ir estafetinių plaukimų rezultatus nugalėtojais tapo Fizinio ugdymo ir sporto programos studentai, surinkę 114 taškų. Antrąją vietą iškovojo Treniravimo sistemų antro kurso trečios grupės komanda (110 taškų), trečiąją – Treniravimo sistemų antro kurso antros grupės komanda (102 taškai). Ketvirta liko Treniravimo sistemų antro kurso pirmos grupės komanda.

Individualių rungčių nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti LSU plaukimo klubo „Kiras“ ir leidyklos „Vaigeda“ įsteigtais prizais. Grupė nugalėtoja galėjo pasimėgauti saldžiu prizu – tortu.