Būsimieji sporto ir turizmo vadybininkai – tarptautinio projekto mokymuose Suomijoje

Gruodžio 8–10 d. Lietuvos sporto universiteto (LSU) Sporto ir turizmo vadybos programos dėstytojos prof. dr. Irena Valantinė ir doc. dr. Inga Butienė kartu su partneriais Jyvaskiulėje (Suomija) vykdė Nordplus finansuojamo projekto „Sportpreneurship: sustainable & smart sport business“ (NPHZ-2020/10068) susitikimą bei mokymus studentams.

Mokymuose dalyvavo 23 sporto vadybos studentai iš LSU, Jyvaskiulės Sporto verslo kolegijos (Sport Business by JAMK, Suomija), Malmės universiteto (Švedija), Latvijos sporto pedagogikos akademijos (Latvija) bei Moldės universitetinės kolegijos (Norvegija). Per  mokymus studentai įgijo teorinių žinių apie dizaino mąstysenos metodą (Design Thinking Method), kuriomis dalijosi doc. dr. Christos Anagnostopoulos, atstovaujantis Moldės universitinei kolegijai. Vizito metu mentorystę teikė bei konsultacijas studentams vykdė projekto partneriai iš aukštųjų mokyklų bei sporto organizacijų atstovai.

„Norime pasidžiaugti sėkmingu vizitu į Suomiją, kurio metu studentai buvo suskirstyti į 4 komandos ir dirbo prie su realaus Malmės sporto akademija (Švedija) pasiūlyto atvejo, siekiant pasiūlyti minėtai organizacijai išmanią ir tvarią verslo idėją, pagrįsta dizaino mąstysenos metodu. Džiugu, kad studentai buvo aktyvūs, o vertingų patarimų ir įžvalgų jiems pateikė lengvaatletė Vaida Žūsinaitė, atstovaujanti Nacionalinei sportininkų asociacijai. LSU studentų komandoje buvo Turizmo ir sporto vadybos magistrantai Ugnius Montvilas, Rimantas Cemnalianskis, Vaidotas Zajarskas bei  I pakopos Sporto ir turizmo vadybos studijų programos Sporto vadybos specializacijos studentas Tsimafei Murashka“,– teigė projekto vadovė prof. dr. Irena Valantinė.

Naujienas galite sekti Instagram profilyje: https://www.instagram.com/sportpreneurship/

Daugiau informacijos apie projektą: https://www.lsu.lt/en/international-cooperation/projects/nordplus-projects/

Projekto koordinatorius – Lietuvos sporto universiteto Sporto ir turizmo vadybos katedra.
Projekto vadovė – prof. dr. Irena Valantinė irena.valantine@lsu.lt

Partneriai

Moldės universitetinė kolegija (Norvegija) https://www.himolde.no/english/studies/programmes/msc-in-sport-management/index.html

JAMK kolegija (Suomija) https://www.jamk.fi/en/Services/Koulutus-ja-kehittaminen/Tutkimus–ja-analyysipalvelut/sport-business-school/

Latvijos sporto pedagogikos akademija (Latvija) https://www.lspa.lv/

Sporto vadybos asociacija (Lietuva)

Malmės universitetas (Švedija) https://mau.se/en/

Malmės sporto akademija (Švedija) https://malmoidrottsakademi.se/

Skåne sporto federacija (Švedija) https://www.rfsisu.se/

Nacionalinė sportininkų asociacija (Lietuva) https://sportininkuasociacija.lt/