Birželio 4-5 dienomis Kaune vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos klubų taurės varžybos, kuriose dalyvavo gausi Akademijos sportininkų komanda, iškovojusi net 12 aukso medalių.

Birželio 4-5 dienomis Kaune vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos klubų taurės varžybos, kuriose dalyvavo gausi Akademijos sportininkų komanda, iškovojusi net 12 aukso medalių. Ketvirto kurso Treniravimo sistemų studentas Remigijus Kančys iškovojo net du aukso medalius 1500 m ir 3000 m bėgimuose. Aivaras Pranckevičius pirmasis įveikė 200 m, tačiau 100 m bėgime nusileido kitam Akademijos studentui Ryčiui Sakalauskui. Komandinėje įskaitoje LKKA lengvaatlečiai nusileido sporto klubo COSMA pirmai ir antrai komandoms bei užėmė trečiąją vietą.