BBL pirmenybėse „LSU-Baltai“ nusileido stipriausiai Estijos komandai

Baltijos krepšinio lygos (BBL) D grupės rungtynėse „LSU-Baltai“ susitiko su Talino „Kalev/Cramo“ komanda iš Estijos ir pralaimėjo 61-73 ( 13-11, 9-18, 13-25, 26-19). LSU komanda gerai sužaidė pirmąjį kėlinį, o antroje rungtynių dalyje svečiai perėmė iniciatyvą bei  pelnytai nugalėjo. LSU komandai padėjo komandos lyderis Šarūnas Vingelis, tačiau kol kas kapitonui nelengva grįžti po dviejų mėnesių pertraukos. Jis pelnė 9 taškus ir buvo antras pagal rezultatyvumą.

„LSU- Baltai“ daugiausia taškų pelnė: Arūnas Sakalauskas 11  (2/2 tritšk.), Šarūnas Vingelis 9  (dvitšk. 3/6), Vidmantas Sragauskis 8, Žygimantas Skučas 7.

„Kalev/Cramo“ rezultatyviausias- Gary Wilkinsson pelnęs 21 tašką.

Kitas BBL rungtynes „LSU-Baltai“ (0/6)  žais su Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (6/0) komanda. Susitikimas vyks šį šeštadienį, 16 val. Kauno sporto halėje.

„LSU-Baltai“ vyr.treneris Darius Dikčius:“ Šiandien komanda sužaidė blogai, nemačiau noro kovoti, komandos lyderiai prastai vykdė nurodymus. Galbūt krepšininkai patikėjo, kad svarbiausios varžybos buvo šeštadienį, kai LKL susitikime nugalėjome „Palangą“. Gaila, kad nuvylėme žiūrovus“.

„LSU-Baltai“ žaidėjas Žygimantas Skučas: „ Mums nepavyko vykdyti trenerio nurodymų. Savo žaidimą vertinu labai prastai. Tikiuosi, kad šeštadienį kovosime geriau.“

„Kalev /Cramo“ vyr.treneris Alar Varrak: „ Mums sunkesnė buvo pirmoji rungtynių dalis, vėliau mes kontroliavome žaidimą. Žaviuosi jumis- turite komandą be legionierių“.