Balandžio 27 dieną Nacionalinės futbolo akademijos aikštyne vyko Lietuvos studentų futbolo lygos čempionato II rato I turo rungtynės.

Balandžio 27 dieną Nacionalinės futbolo akademijos aikštyne vyko Lietuvos studentų futbolo lygos čempionato II rato I turo rungtynės. Lietuvos kūno kultūros akademijos vaikinų komanda susitiko su Vilniaus pedagoginio universiteto futbolininkais. Po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo 0:1, tačiau antrajame kėlinyje Erikas Rūškys tris kartus ir Eisvinas Utyra du kartus taikliai smūgiavo į varžovų vartus. Rungtynes rezultatu 5:2 laimėjo LKKA futbolo komanda.

LSFL III turo rungtynės, kuriose susitiks LKKA ir Mykolo Riomerio universiteto futbolininkai, vyks gegužės 5 dieną (ketvirtadienį) Nacionalinės futbolo akademijos aikštyne (Aušros g. 42D).