Vyksta institucinis priėmimas į Lietuvos sporto universitetą

2021 m. balandžio 1 d. (ketvirtadienį) prasidėjo institucinis priėmimas į Lietuvos sporto universiteto (LSU).  Jis vyks iki 2021 m. gegužės 31 d. Priėmime dalyvauja įgijusieji vidurinį išsilavinimą 2020 m. ir anksčiau, kurie siekia iš anksto užsitikrinti studijų vietą. Vėliau, nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 11 d. vyks visų aukštųjų mokyklų bendrasis priėmimas, organizuojamas LAMA BPO.

Institucinio priėmimo metu stojantieji gali pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamas studijų vietas. Bendrojo priėmimo metu – tiek į valstybines, tiek į nevalstybines studijų vietas.

Detalesnė informacija apie institucinį priėmimą

Prašymai kartu su reikiamais dokumentais iki gegužės 27 d. (imtinai) karantino laikotarpiu pateikiami Lietuvos sporto universiteto Studijų departamente (101 kab., Centriniai rūmai, Sporto g. 6, Kaunas) ir informacinėje sistemoje is.lsu.lt

Prašyme galima nurodyti iki trijų studijų programų prioriteto mažėjimo tvarka.

LSU kviečia rinktis iš 7 bakalauro studijų programų: Treniravimo sistemos, Fizinis ugdymas ir sportas, Pratimai, mityba ir streso valdymas, Fizinis aktyvumas ir sveika gyvensena (anglų k.), Fizinis aktyvumas ir visuomenės sveikata, Sporto ir turizmo vadyba, Kineziterapija.