Baigiantis metams – jau 31-asis LSU lengvaatlečių žiemos čempionatas

Jau 31-ąjį kartą Lietuvos sporto universiteto (LSU) Treniravimo mokslo katedros lengvosios atletikos dėstytojų kolektyvas surengė tradicinį LSU studentų atvirąjį lengvosios atletikos žiemos čempionatą Z. Šveikausko ir A. Stanislovaičio taurėms laimėti. Čempionate dalyvavo daugiau kaip du šimtai sportininkų ir iš kitų aukštųjų mokyklų, kitų miestų ir rajonų. Varžybų dalyvius pasveikino LSU rektorė prof. dr. Diana Rėklaitienė, Treniravimo mokslo katedros profesorius Jonas Poderys bei šių varžybų vyriausiasis teisėjas EugenijusTrinkūnas.

Moterų 3000 m sportinio ėjimo nugalėtoja tapo Justė Kvėderaitė (17:30,84), o vyrų 5000 m distancijoje pergalę šventė atstovas iš Druskininkų Ignas Dumbliauskas, kuris nuotolį įveikė per 24:14,74. 60 m bėgimo A. Stanislovaičio atminimo taures laimėjo Vilniaus sprinterė Eva Misiūnaitė (7,53) ir Kauno sprinterė Andrė Ožechauskaitė (7,70). Vyrų 60 m nugalėtoju tapo sprinteris iš Kauno Aistis Manton (6,98). 1000 m bėgimo Z. Šveikausko atminimo taurės buvo įteiktos nugalėtojai Andrai Tamašauskaitei (2:54,75) ir Džiugui Balčiūnui (2:39,51). LSU studentai Augustė Žikaitė tapo 600 m distancijos nugalėtoja (1:42,31), o Edgaras Benkunskas – šuolio į aukštį rungties (2,05). Moterų ir vyrų 800 + 600 + 400 + 200 m estafetėse pergales šventė abi Kauno komandos (5:39,47 ir 4:52,69).

Kitų rungčių nugalėtojai: 300 m bėgimo – Ema Sarafinaitė (42,22), Rapolas Saulius (36,74), Kaunas); šuolio į aukštį – Greta Remeikytė (1,73), rutulio stūmimo – Simonas Bakanas (16,64), šuolio į tolį – Eivilė Cemnolonskytė (5,92) ir Algirdas Strelčiūnas (7,20).

Čempionato nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Treniravimo mokslo katedros vedėja doc. dr. Kristina Bradauskienė, prof. J. Poderys ir kiti garbingi svečiai.