Atletinis rengimas – bet kurios sporto šakos pamatas

Lietuvos sporto universitetas (LSU) suteikia galimybę tapti kvalifikuotu atletinio rengimo specialistu!

„Atletinio rengimo specializacija yra išskirtinė, kadangi šią studijų programą baigę studentai neįgyja žinių apie vieną konkrečią sporto šaką, tačiau įgauna galimybę dirbti su apskritai visomis sporto šakomis. Tai specialistai, kurie rengia sportininkų kūną ir ugdo atletines savybes. LSU baigę specialistai gali rengti tiek komandinių, tiek individualių sporto šakų sportininkus“, – pasakojo LSU atletinio rengimo specializacijos dėstytoja ir modulio koordinatorė Inga Lukonaitienė.

Atletinio rengimo studijų programą baigė ir toliau šiuo profesiniu keliu žygiuoja tokie žinomi treneriai kaip „Barcelonos“ krepšinio klubo atletinio rengimo treneris Justinas Grainys ar Kauno „Žalgirio“ futbolo sistemos atletinio rengimo treneris Vaidas Verbickas.

„Mūsų specializacijos atstovai įgauna žinių labai plačiu spektru – gali kontroliuoti krūvius, sekdami veiklą ir atsaką į krūvį, – teigė I. Lukonaitienė. – Mokome studentus, kaip naudoti skirtingus įrankius ir metodikas, ugdant įvairius atletinius gebėjimus. Studentai išmoksta, kaip testuoti ir vertinti sportininkų būklę. Pritaikę visas šias žinias, atletinio rengimo specializantai geba parengti optimalias sporto programas, jas vykdyti ir dirbti komandoje su kitais treneriais.“

Kviečiame iš arčiau susipažinti su Treniravimo sistemų studijų programos atletinio rengimo specializacija. Siek rezultatų kartu su savo komanda!

Daugiau informacijos apie LSU Treniravimo sistemų studijų programą.