Atkakliose rungtynėse LSU dėstytojai įveikė Seimo narius

Lietuvos sporto universitete (LSU) pirmą kartą jėgas ant parketo išbandė LSU dėstytojų ir LR Seimo rinktinės. Susitikimą po atkaklios kovos 68:56 (18:19, 21:13, 15:13, 14:11) laimėjo Universiteto dėstytojų komanda.

Seimo nariai jau pirmomis minutėmis po Andriaus Kupčinsko ir Andriaus Mazuronio metimų 4:0 įsiveržė į priekį. Nors Seimo komanda laimėjo pirmą kėlinį 19:18, antrame jau pirmavo LSU dėstytojai. Krepšinio tyrėjų Šarūno Šniro ir Henriko Paulausko vedama komanda įpusėjus susitikimui įgijo 7 taškų persvarą – 39:32. Nors Seimo komanda trečiame kėlinyje buvo kelis kartus priartėjusi, tačiau laimėti rungtynes pritrūko jėgų.

LR Seimo komandos neišgelbėjo  rezultatyvus Andriaus Mazuronio (20 tšk.), Andriaus Kupčinsko (18 tšk.) ir Virgilijaus Aleknos (16 tšk.) žaidimas. Komandai dar atstovavo Ramūnas Karbauskis, Gediminas Vasiliauskas, Laurynas Kasčiūnas, Jonas Liesys ir Jonas Jarutis.

LSU dėstytojų komandai 22 taškus pelnė Šarūnas Šniras, Henrikas Paulauskas įmetė 16, o Paulius Kamarauskas 10 taškų.  LSU komandoje žaidė sporto ir partnerystės prorektorius Vidas Bružas, Daniele Conte, Kęstutis Matulaitis, Nerijus Eimantas, Antanas Ūsas. Komandos žaidėjams patarimų negailėjo LSU treneris Ramūnas Butautas.