A.Karkausko turnyre LSU merginos liko ketvirtos

Lietuvos sporto universitete vyko A. Karkausko taurės tinklinio turnyras, skirtas pagerbti ilgamečio LSU docento, Respublikos nusipelniusio trenerio atminimą. Šiais metais jis vyko dvidešimt trečią kartą. Lietuvoje tai — bene vienintelis tinklinio turnyras, turintis tokią ilgametę istoriją. Turnyre dalyvavo ir Universiteto merginų tinklinio komanda.  LSU trenerės Jolantos Simanavičienės auklėtinės atkakliai kovėsi, tačiau liko ketvirtos. Mažajame finale mūsų tinklininkės 0:2 (19:25, 23:25) pralaimėjo Kauno centro sporto mokyklos (KCSM) pirmai komandai. Prieš tai, LSU merginos įveikė ASU, KKSC, o pralaimėjo KCSM I komandai. Turnyrą laimėjo sporto mokyklos „Tauras“ tinklininkės, finale 2:0 įveikę Kauno technologijos universiteto tinklininkes. “Kiekvienais metais turnyro lygis kyla, o šiemet jį papuošė intriguojantis finalas. Mūsų merginos žaidė puikiai, tačiau pritrūko sportinės sėkmės. Džiaugiuosi, kad pavyko surengti gilias tradicijas turintį turnyrą“,- teigė jo organizatorius, LSU docentas dr. Aurelijus Kazys Zuoza.

A.Karkausko taurės varžybos- puiki galimybė rungtyniauti įvairaus amžiaus ir  meistriškumo komandoms, kurios dėl įvairių priežasčių negali dalyvauti Lietuvos moterų tinklinio čempionate ir toms, kurios dalyvauja aukščiausio rango varžybose. Šiemet turnyre dalyvavo aštuonios komandos.