Akademijos studentei Donatai Vištartaitei- bronzos medalis!

LKKA kineziterapijos 3 kurso studentė Donata Vištartaitė Miunchene (Vokietija) savaitgalį vykusiose trečiojo pasaulio irklavimo taurės etapo moterų vienviečių valčių varžybose iškovojo bronzos medalį.

Taktiškai teisingai rungtyniavusi irkluotoja visą nuotolį yrėsi ketvirta ir finiše spurtavusi iškovojo trečiąją vietą. Irklavimo pasaulio taurės etapo nugalėtoja tapo Baltarusijos irkluotoja, antrąją vietą laimėjo Naujosios Zelandijos atstovė.

Donata Vištartaitė yra du kartus pasaulio jaunimo irklavimo čempionė, Europos bronzos medalininkė, o šiemet jos medalių kolekciją papildė ir pasaulio taurės etapo bronzos medalis.

Kitas Donatos startas numatomas jau artėjantį savaitgalį, birželio 23-34 dienomis Trakuose. Čia vyks 50-oji tarptautinė regata „Gintariniai irklai“.

Sveikiname ir linkime sėkmės artėjančiose Londono olimpinėse žaidynėse!