Akademijos komandos sužibėjo Europos universiadoje

Lietuvos kūno kultūros akademijos rankininkės pasipuošė sidabro medaliais, o merginų krepšinio komanda mažajame pusfinalyje iškovojo bronzos medalius pirmą kartą vykusioje Europos studentų universiadoje Kordoboje (Ispanija). Tad Akademijos merginos į Lietuvą atveš du medalių komplektus.

Akademijos  rankininkės (treneris Antanas Skarbalius) istorinėjė universiadoje sužibo sidabro medaliais. Jos tik finale 20:43 nusileido Liublino Vincento universiteto (Lenkija) atstovėms. Pusfinalyje LKKA merginos rezultatu 41:27 sutriuškino Turkijos Akdeniz universiteto komandą.

Akademijos merginų komanda (trenerė Rasa Kreivytė) iškovojo bronzos medalius. Jos mažojo finalo rungtynėse  rezultatu 66:54 nugalėjo Ivanovo universiteto (Rusija) atstoves. Pusfinalyje mūsų merginos 58-66 nusileido Belgrado universiteto (Serbija) studentėms.

Akademijos studentų  komanda salės futbolo varžybose užėmė penktąją vietą. Ji po baudinių serijos 4-2 ( rungtynių rezultatas 5-5) nugalėjo Berno (Šveicarija) universiteto futbolininkus.

Pirmojoje Europos universiadoje rungsėsi  komandinių sporto šakų atstovai, o lietuviai nedalyvavo tik regbio ir moterų futbolo varžybose.  Akademijai atstovavo trys komandos, o studentų žaidynėse rungėsi 250 komandų iš 147 universitetų.