A. Karkausko turnyre – čempioniškos LSU merginos ir trečiąją vietą iškovoję vaikinai

Lietuvos sporto universitete (LSU) vyko Augustino Karkausko vardo taurės tinklinio turnyras, skirtas pagerbti ilgamečio LSU docento, trenerio atminimą. Turnyre dalyvavo 8 merginų ir 4 vaikinų komandos.

Universiteto merginų komanda „Svaja-LSU“ finale 2:1 (24:25, 25:21, 15:7) palaužė Lietuvos U-17 merginų rinktinę ir tapo turnyro nugalėtojomis.

Pogrupyje „Svaja-LSU“ 0:2 pralaimėjo U-17 rinktinei, tačiau rezultatais 2:0 nugalėjo LSMU ir „Startas E“ ekipas bei taip iškovojo kelialapį į finalą.

Universiteto vaikinų komanda rungtynėse dėl trečios vietos 2:1 (24:25, 25:13, 15:13) pranoko „Kolegijos“ tinklininkus ir iškovojo bronzos medalius.

Turnyrą laimėjo KTU vaikinų tinklinio komanda, finale rezultatu 2:1 (20:25, 25:22, 15:14) nugalėję „Starto“ ekipos vaikinus.