8 savaičių sveikatingumo ugdymo programa „Ypatingos merginos“

Lietuvos sporto universiteto (LSU) Jungtinės edukologijos mokslo krypties doktorantė Vaiva Balčiūnienė atlieka socialinį tyrimą (2019-12-09 Protokolo Nr. SMTEK-51), kurio pagrindu yra nemokamai organizuojama sveikatingumo ugdymo programa studentiško amžiaus merginoms „Ypatingos Merginos“.

8 savaičių mokymo programa siekiama merginoms padėti suprasti, kaip medijos formuoja mūsų požiūrį į savo kūnus ir sukuria išvaizdos stereotipus. Geriau pažinsite save ir savo kūno galimybes, sustiprinsite savo kūno ir savojo „Aš“ integralumą bei savęs vertinimą, išsiugdysite sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžius.

Šeštadieninius interaktyvius teorinius mokymus sudaro penki keturių valandų trukmės užsiėmimai, taip pat dalyvėms patogiu metu vyks fizinio aktyvumo užsiėmimai. Programą veda šias temas tyrinėjantys Lietuvos sporto universiteto dėstytojai, psichologai bei treneriai – praktikai.

Į programą kviečiamos visos studentiško amžiaus merginos, kurios domisi kūno svorio kontrolės problemomis, visuomenės požiūriu į skirtingos išvaizdos žmones, sveika gyvensena ir mityba. Nesvarbu, ar turite antsvorį, ar esate liekna, laukiame visų!

Dėmesio!!! Vietų skaičius ribotas (renkama tik viena grupė). Registracija vyksta iki kovo 6 d.

Užsiėmimai vyks šeštadieniais 11-15 val. kovo 7 ir 21, balandžio 4 ir 18, gegužės 2 dienomis.

Vieta: Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6 Kaunas.

Registruotis galite el. paštu balciuniene.vaiva@gmail.com arba tel. nr. 8 610 18754.