Virtualioje parodoje Tuniso ir Maroko regionams pristatytas LSU bei studijų programos

Per pandemiją populiarėja nuotolinės parodos, skirtos įvairiems regionams. Tai puiki galimybė virtualiai pristatyti Lietuvos sporto universitetą (LSU), studijų programas bei dalyvauti diskusijose su būsimais studentais. Šįkart Study in Europe Prancūzijos padalinys surengė nuotolinę parodą Tuniso bei Maroko regionams. Ją, kaip ir kelias šiemet vykusias, Lietuvos aukštosioms mokykloms finansavo Švietimo mainų paramos fondas (ŠMPF).

Šio regiono nuotolinė paroda buvo kiek kitokia nei ankstesnės. Dvi dienos buvo skirtos šalių aukštosioms mokykloms, švietimo sistemoms ir tarptautiniams projektams pristatyti, o trečioji – galimybė studentams, agentams virtualiai bendrauti su universitetų atstovais. Kaip teigė organizatoriai, į parodą užsiregistravo per 4000 dalyvių, kurie galėjo rašyti žinutes, klausti ir bendrauti su universitetų atstovais. Beje, komunikavimas ir informacija bus prieinama dalyviams dar visą mėnesį.

Kaip ir visi parodos dalyviai, LSU šioje parodoje turėjo atskirą virtualų stendą. Jame buvo galima rasti visą būtiniausią informaciją apie LSU, studijų programas, priėmimo taisykles. Virtualų LSU stendą aplankę dalyviai domėjosi sporto studijomis. Tikimės, kad jie bus potencialūs LSU studentai. Gavome nemažai užklausų iš agentų, kurie tarpininkauja studentams iš Tuniso ir Maroko regionų. Su šiais agentais planuojame sudaryti bendradarbiavimo sutartis.

LSU atsivėrė naujas regionas studijoms viešinti ir studentams pritraukti, nauja patirtis ir galimybė skleisti informaciją apie Universitetą.

Virtualioje parodoje dalyvavo Studijų departamento specialistė Vita Tamolienė ir Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Irena Čikotienė.

Tarptautinių ryšių skyriaus informacija