Sausio 19-ąją LSU kviečia susitikti „Aukštųjų mokyklų mugėje 2023“ Kaune

Po kelerių metų pertraukos sausio 19-ąją (ketvirtadienį) Kaune, „Žalgirio“ arenoje, vėl šurmuliuos tradicinė „Aukštųjų mokyklų mugė 2023“. Joje moksleivių, tėvų ir visų besidominčiųjų sporto, fizinio aktyvumo, reabilitacijos bei sporto vadybos studijomis lauks ir Lietuvos sporto universiteto (LSU) atstovai.

Šįkart su lankytojais susitiksime dviejose jaukiose pagrindinės salės vietose – ryškiame LSU stende ir inovatyvioje mobiliojoje sporto mokslo laboratorijoje.
Universiteto stende dėstytojai ir studentai konsultuos apie siūlomas studijų programas, priėmimo tvarką, supažindins su sporto, laisvalaikio, visuomeninės veiklos galimybėmis Universitete, maloniai atsakys į rūpimus klausimus.
LSU mokslininkai ir studentai kvies moksleivius užsukti į inovatyvią mobiliąją sporto mokslo laboratoriją (įkurdintą šalia mėlyno mikroautobuso). Čia galėsite išbandyti šuolių platformą Optojump, kūno kompozicijos vertinimo analizatorių Tanita, pusiausvyros testavimo sistemą Biodex Balance ir patirti virtualios realybės jausmą.

Per mugę siūlome lankytojams užsukti ir į įdomius susitikimus su LSU dėstytojais: Renginių zonoje 12.20–12.40 val. profesorius Arūnas Emeljanovas pristatys pranešimą „Fizinis aktyvumas ir sportas: kas, kiek, kam?“, o Amfiteatre 14.20–14.40 val. docentė Kristina Poderienė – „Išmaniosios technologijos – sveikatai ir sportui“.

Daugiau informacijos: https://www.parodos.lt/parodos/aukstuju-mokyklu-muge-2022/

Iki susitikimo ketvirtadienį nuo 10 val.!