Praūžė šventinis LSU bendruomenės vakaras: išrinkti metų geriausieji

Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje įvyko šventinis Lietuvos sporto universiteto (LSU) bendruomenės vakaras. Bendruomenės nariai įsitraukė į muziejaus edukacijas, o šventinį vakarą užbaigė jaukia vakarone.
Tradiciškai buvo apdovanoti LSU metų geriausieji.
Metų studente už rūpestingumą ir aktyvų atstovavimą studentams tapo Polina Moskaliova.
Metų dėstytojai:
– Sporto ir turizmo vadybos katedros – Kristina Mejerytė-Narkevičienė už supratingumą ir nuolatinę pagalbą studentams;
– Sveikatinimo ir reabilitacijos katedros – Kristina Poderienė už atsidavimą dėstymui ir kokybišką studijų procesą;
– Fizinio ir socialinio ugdymo katedros – Ilona Tilindienė už profesionalumą ir pozityvumą;
– Treniravimo mokslo katedros – Simona Pajaujienė už motyvuojančias paskaitas ir pratybas.
Metų mokslininkais už išskirtinę mokslinę publikaciją prestižiniame žurnale British Journal of Sports Medicine (Impact Factor 18.473) išrinkti profesorius Arūnas Emeljanovas ir docentė Brigita Miežienė.
Metų mokslininkėmis už svarų indėlį į sporto mokslą buvo išrinktos profesorė Rasa Jankauskienė ir docentė Miglė Bacevičienė.
Metų sportininke tapo Treniravimo sistemų studijų programos studentė, boksininkė Gabrielė Stonkutė, šiemet laimėjusi ir pasaulio, ir Europos bokso čempionatus.
Metų sportininku buvo išrinktas boksininkas, Sporto edukologijos studijų programos magistrantas Eimantas Stanionis. Šiemet Eimantas iškovojo pasaulio bokso čempiono diržą.
Metų komanda tapo porinės dvivietės irkluotojai, Treniravimo sistemų studijų programos studentai broliai Dovydas ir Domantas Stankūnai.
G. Stonkutę ir E. Stanionį galingoms pergalėms įkvėpęs Vidas Bružas buvo išrinktas Metų treneriu.
Metų administracija už skubią pagalbą ir studentams, ir dėstytojams buvo išrinktas Studijų departamentas, o Metų įvykiu tapo LSU mobilios inovatyvios sporto mokslo laboratorijos pristatymas sporto bendruomenei ir visuomenei.
Buvo pagerbti ir jubiliejines darbo Universitete sukaktis švenčiantys bendruomenės nariai bei ilgamečiai LSU rėmėjai.
Vakaronės pabaigoje LSU socialinis partneris UAB „Audimas brand“ įsteigė šventinę staigmeną Universiteto studentams – vardines stipendijas.