Naujų patirčių LSU studentas semiasi studijuodamas svetur pagal „Erasmus+“ programą

Džiugas Klimas, Pratimų, mitybos ir streso valdymo studijų programos studentas, profesinių žinių semiasi ne tik Lietuvos sporto universitete (LSU). Pagal „Erasmus+“ programą jis buvo išvykęs dalinių studijų Masaryko universitete Čekijoje.

Pasak Džiugo, ši programa padeda įgyvendinti studentų svajones. „Išvykti studijų pagal „Erasmus+“ mainų programą norėjau jau labai seniai, man tai buvo vienas iš gyvenimo tikslų. Vos tik atsirado galimybė, iškart užpildžiau dokumentus, įveikiau atranką. Kai gavau patvirtinimą, kad pavasario semestrą praleisiu užsienyje, supratau – mano svajonė išsipildys. Nekantravau išvykti ir patirtį šį nuotykį”, – džiaugiasi Dž. Klimas.

LSU studentas Čekijos universitetą pasirinko pagal anksčiau „Erasmus+“ programoje dalyvavusios studentės rekomendacijas ir nė kiek nenusivylė. „Likau sužavėtas dėstytojų kompetencija, bendravimu ir nuoširdžiu noriu perduoti savo žinias studentams. Masaryko universitete įgijau itin vertingų praktinių žinių. Nepaprastai džiaugiuosi, kad susipažinau su įvairių tautybių studentais. Tai unikalus mano studijų etapas, – sako Džiugas. – Be to, Čekijoje daug gražių vietų ir gamtos, o sostinė Praha – tiesiog fantastiška. Ši šalis yra Europos viduryje, tad labai patogu keliauti.”

Dž. Klimas stengiasi išnaudoti visas „Erasmus+“ programos galimybes, tad šį rudens semestrą studijuoja Mursijos Šventojo Antano katalikų universitete. „Esu be galo dėkingas „Erasmus+“, kad galiu studijuoti svetur. Tad skatinu kiekvieną studentą tai išbandyti, nes ši patirtis – neįkainojama”, – tvirtina Džiugas.

Daugiau apie „Erasmus+“ mobilumą studentams rasite čia.