Magistrantūros studijos LSU sulaukė daugiau studentų nei pernai

Baigėsi papildomas priėmimas į Lietuvos sporto universiteto magistrantūrą. Studijų departamento duomenimis, pasirašyti studijų sutartis papildomai pakviesti 33 studentai. 20 studentų kviečiami studijuoti valstybės ir 13 – savo lėšomis.

Per neseniai pasibaigusį pagrindinį priėmimą į LSU magistrantūrą ir išlyginamąsias studijas sutartis pasirašė 171 studentas. Planuojama, kad šiemet LSU priims gerokai daugiau studentų, nei praėjusiais metais, kai po visų priėmimo etapų į magistrantūros studijas buvo priimti 154 studentai.

„Džiaugiamės, kad šiemet išaugo susidomėjimas magistrantūros studijomis. Sutartis su Lietuvos sporto universitetu per pagrindinį priėmimo etapą pasirašė 171 pakviestasis. Antrajame etape laukiame dar 33 studentų. Valstybės finansuojamos vietos jau užpildytos. Kaip ir pernai, tarp studentų populiariausios buvo Kineziterapijos, Turizmo ir sporto vadybos, Sporto edukologijos, Treniravimo sistemų studijų programos. Išsankstiniais duomenimis šiemet Lietuvos sporto universitete studijuos ir daugiau studentų iš užsienio“, – teigia Lietuvos sporto universiteto studijų prorektorė doc. dr. Jūratė Požėrienė.

Lietuvos sporto universitete siūloma 10 magistro studijų programų: Sporto edukologijaTreniravimo sistemosKineziterapija, Turizmo ir sporto vadybaKūno kultūraSporto fiziologija ir genetikaTaikomoji fizinė veiklaFizinis aktyvumas ir visuomenės sveikataSportinės veiklos analizė/International Master in Performance Analysis of Sport (anglų k.), Krepšinio treniravimas ir valdymas/International Basketball Coaching and Management (anglų k.).

Kadangi LSU magistrantūroje valstybės finansuojamos vietos jau yra užimtos, papildomas priėmimas rugpjūčio 19–23 dienomis vyks tik į mokamas vietas.

Primename, kad papildomai pakviestieji studijuoti magistrantūroje sutartis galės pasirašyti internetu – liepos 31–rugpjūčio 2 d.

Sutarčių pasirašymas Lietuvos sporto universitete vyks Centrinių rūmų (Sporto g. 6, Kaunas) 208 kabinete, liepos 31–rugpjūčio 2 d.

Darbo laikas: pirmadienį–ketvirtadienį nuo 8 iki 17 val., penktadienį 8–15.45 val., pietų pertrauka 12–13 val.

Nepamirškite su savimi turėti asmens dokumentą.