LSU studijų programos anglų kalba – Eurazijos moksleiviams

Savaitgalį Eurazijos moksleiviams buvo pristatytos LSU studijų programos anglų kalba. Virtualią studijų parodą suorganizavo ir rėmė Švietimo mainų paramos fondo (ŠMPF) „Study in LT“ grupė kartu su Begin Group tarptautine agentūra. Paroda buvo skirta Eurazijos regionui – Baltarusijai, Ukrainai, Gruzijai ir Azerbaidžanui – pristatyti Lietuvos universitetų ir kolegijų studijų programas bei universitetus. ŠMPF atstovas pristatė Lietuvą ir aukštąjį mokslą mūsų šalyje, stipendijų ir kitas socialines galimybes užsienio studentams, norintiems studijuoti Lietuvoje. Studijų parodoje dalyvavo 21 Lietuvos aukštoji mokykla.

Į studijų parodą užsiregistravo daugiau nei 1500 dalyvių, kurie turėjo galimybę gyvai išklausyti Lietuvos universitetų pristatymus, per pokalbio programėlę užduoti jiems rūpimus klausimus, pasikalbėti su pranešėju ar aukštosios mokyklos atstovu studijų, apgyvendinimo ar kitais klausimais.

LSU studijų programomis domėjosi visų trijų pakopų studentai. Jie teiravosi apie studijų organizavimą, studijų ir pragyvenimo kainas, galimybę pereiti studijuoti į aukštesnį kursą ir apie vizas.

Tarptautinių ryšių skyrius kartu su Studijų departamentu tęsia dalyvavimą virtualiose studijų parodose pristatydami Kauno miestą, LSU, studijų programas ir priėmimo taisykles bei nuolat virtualiai bendrauja su potencialiais būsimais studentais.

Tarptautinių ryšių skyriaus vedėjos Irenos Čikotienės informacija