LSU studentė Danijoje dalyvavo intensyvioje programoje apie vaikų sveikatą ir fizinį aktyvumą

LSU Fizinio aktyvumo ir visuomenės sveikatos studijų programos antrakursė Jovita Viatkinaitė tris savaites viešėjo Pietų Danijos universitete Odensėje (Danija). Čia ji pagal Nordplus Idrott programą dalyvavo intensyvioje studijų programoje „Best practice in childhood physical activity and health“.

„Paskaitos buvo itin intensyvios, tad nepajutau, kaip greit prabėgo trys savaitės. Pietų Danijos universitete gilinau žinias, kaip stiprinti vaikų sveikatą fiziniu aktyvumu, susipažinau su studentais bei dėstytojais iš kitų šalių. Dalijomės patirtimi ir diskutavome apie naujai atrastus, išmoktus dalykus ir aplankėme gražiausias šalies vietas”, – įspūdžiais apie stažuotę dalijosi Jovita.

Nordplus Idrott Network – tai Šiaurės ir Baltijos šalių sporto mokslo aukštąsias mokyklas vienijantis tinklas, skatinantis studentų bei dėstytojų akademinio judumo programas (koordinatoriai – Pietų Danijos universitetas).

Apie Nordplus Idrott teikiamas galimybes daugiau informacijos teirautis LSU institucinio koordinatoriaus doc. dr. R. Gruodytės-Račienės bei Tarptautinių ryšių skyriuje.

Primename, kad studentų ir dėstytojų paraiškų pagal Nordplus Idrott programą 2019–2020 m. m. teikimas vyksta iki š. m. gegužės 26 d.