LSU prisijungė prie Europos sveikatingumo srities profesionalų registro

Lietuvos sporto universitetas (LSU) pasirašė oficialų susitarimą ir prisijungė prie Europos sveikatingumo srities profesionalų registro (The European Register of Exercise Professionals, EREPS). Registras yra glaudžiai susijęs su „EuropeActive“ standartų taryba, kurios viena iš misijų – kurti, viešinti ir diegti įvairių kvalifikacinių lygmenų bei specializacijų mankštinimosi specialistų Europos standartus.

EREPS yra nepriklausoma instruktorių, trenerių ir mankštos specialistų, dirbančių Europos sveikatingumo sektoriuje, registravimo sistema. Registracija šioje sistemoje rodo, kad sveikatingumo specialistas laikosi nustatytų minimalių gerosios praktikos europinių standartų ir kodekso bei įsipareigoja tobulinti savo darbo kokybę, nuolat keldamas profesinę kvalifikaciją ir taip stiprindamas Europos sveikatingumo sektoriaus profesionalumą. Be to, EREPS nariai privalo laikytis ir visų konkrečių šalies, kurioje jie dirba, įstatymų bei reikalavimų.

LSU vykdomi asmeninio trenerio (4 EREPS lygis) kvalifikacijos įgijimo ir tobulinimo mokymai, kuriuos baigus ir sėkmingai išlaikius egzaminą teisėtai išduodami Europos sveikatingumo pažymėjimai bei suteikiama proga registruotis EREPS. Specialistams tai atveria platesnių galimybių įsidarbinti Europos šalyse.

Šiuo metu esame vienintelis universitetas Lietuvojeprisijungęs prie EREPS. Džiaugiamės, kad ši narystė skatins mus nuolat tobulinti profesines kompetencijas bei išlikti lyderiu rengiant profesionalus sveikatingumo sektoriui.

Žinių ir inovacijų perdavimo departamento informacija