LSU e.talpykloje publikuota nauja studijų knyga

LSU e. talpykloje http://dspace.lsu.lt/  publikuota nauja studijų knyga:

Tinklinis. Mokykimės teisėjauti / Zuoza, Aurelijus, Kazys; Gavorka, Andrius; Simanavičienė, Jolanta; Pacenka, Rimantas. 4 – asis patais. ir papild. leidimas.

Kiekviena sporto šaka, kaip ir bet kuri kita žmogaus veikla, turi savo taisykles. Sporto šakos taisyklės – sąrašas teisių, pareigų, draudimų ir nuobaudų, jų visų turi laikytis besivaržantys sportininkai, komandos, treneriai, kiti varžybų dalyviai. Taisyklėse taip pat numatyti įvairūs varžybų erdvės, įrangos, reikmenų,dalyvių aprangos reikalavimai.  Tinklinio taisyklėse nurodoma, už ką ir kada skiriami taškai, kuriuo žaidimo momentu paaiškėja seto ir rungtynių nugalėtojas.

Ketvirtojo šios studijų knygos leidimo prireikė todėl, kad 2015 m. pasikeitė pagrindinės tinklo lietimo taisyklės. Be to, knyga papildyta naujomis iliustracijomis, padedančiomis geriau suprasti tam tikrus žaidimo momentus.

Knyga skiriama LSU studentams, būsimiems teisėjams, taip pat sporto mokymo įstaigų treneriams, įvairių tipų mokyklų kūno kultūros mokytojams, neformaliojo švietimo specialistams, moksleiviams.

Knygos paieška galima per Bibliotekos katalogą ir LSU virtualią biblioteką, visatekstė prieiga – LSU vartotojams.