LSU dėstytojų viešnagė Zagrebo universitete

Treniravimo mokslo katedros dėstytojos dr. Inga Lukonaitienė ir doc. dr. Jūratė Stanislovaitienė pagal „Erasmus“ mobilumo programą lankėsi Zagrebo universiteto Kineziologijos fakultete. Dėstytojos dalijosi savo žiniomis su atletinio rengimo specializantais apie įvairias pramankštos strategijas bei krūvio monitoringą. Be to, susipažino su Zagrebo universitete atliekamais moksliniais tyrimais komandinių sporto šakų tyrimų laboratorijoje bei sportininkų diagnostikos centre, kur testuojami geriausi Kroatijos atletai, tokie kaip nacionalinės futbolo rinktinės kapitonas Luka Modrić.

„Esu labai dėkinga, kad yra galimybė pagal „Erasmus“ programą vis pasisemti naujų idėjų ir energijos darbams grįžus. Didžiausią įspūdį Zagrebo universitete paliko gyvybės pilnas pastatas – daug studentų šurmulio, kontaktinės paskaitos ir intensyvus darbas mokslinėse laboratorijose. O dėstydama atkreipiau dėmesį, kad visi studentai vis dar turi sąsiuvinius ir rašiklius!“ – įspūdžiais dalijasi dr. Inga Lukonaitienė.

Kartu stažuotėje dalyvavo ir pirmo kurso biologijos krypties doktorantas Dominykas Bartusevičius, kuris aptarė su Zagrebo universiteto profesoriumi, Kroatijos nacionalinės futbolo rinktinės atletinio rengimo treneriu Luka Milanovic savo disertacijos tyrimus bei gavo puikių mokslinių, praktinių patarimų.

Tarptautiškas ir gilias sporto mokslo tradicijas puoselėjantis Zagrebo universiteto Kineziologijos fakultetas yra ilgametis LSU partneris, kurį kasmet mainų studijoms mielai renkasi mūsų studentai.

Daugiau apie Zagrebo universiteto Kineziologijos fakultetą: https://www.youtube.com/watch?v=lAbnNznYyEs

Tarptautinių ryšių skyriaus informacija