Lektorė N. Walter ekspertine-klinikine patirtimi dalijosi su LSU studentais ir dėstytojais

Lietuvos sporto universitete (LSU) lankėsi kviestinė lektorė habil. dr. Nadja Walter iš Leipcigo universiteto (Vokietija). Lektorė vedė intensyvų paskaitų ir seminarų kursą Sport Psychology – Research and Applied Aspects to Promote Health and Enhance Well-being (10 val.) Pratimų, mitybos ir streso valdymo bei Physical Activity and Lifestyle studijų programų studentams.

„Lektorė Nadja Walter skaityti paskaitų ir vesti seminarų mūsų studentams grįžo po kelerių metų pertraukos. Su kolege dr. Brigita Miežiene tikslingai kviečiame ją į LSU jau antrą kartą. Šįkart ne tik Individual Consultation, bet ir Elgesio keitimo, motyvacijos ir konsultavimo studijų modulių temoms atskleisti. Džiugu, kad tematikos aktualumas pritraukė ir kitus LSU akademinės bendruomenės narius: atviru kvietimu dalyvauti tarptautinio lygio studijų vizito programoje susidomėjo ir jaunosios mokslininkės – biologijos srities doktorantės, ir Taikomosios fizinės veiklos magistrantūros studentas iš užsienio bei Sporto ir turizmo vadybos studijų pirmo kurso studentai“, – mintimis dalijosi už vizituojančios lektorės projektą atsakinga Fizinio ir socialinio ugdymo katedros docentė dr. Rita Gruodytė-Račienė.

Viešnagės metu N. Walter savo ekspertine-klinikine patirtimi pasidalijo ir su LSU akademine bendruomene – dėstytojais, mokslo darbuotojais, tyrėjais, studentais. Jos paskaita-diskusija The dark side of physical activity: exercise addiction, eating disorder, injuries (The psychosocial risk and protective factors in competitive sport), vykusi mišriu būdu, pritraukė gausų būrį suinteresuotų kolegų.

Lektorės vizitą rėmė Švietimo mainų paramos fondas.