Kviečiame į Mokslo metų pradžios šventę pirmakursiams

Sveikiname įstojus į Lietuvos sporto universitetą ir kviečiame į Mokslo metų pradžios šventę pirmakursiams.
Ji vyks rugsėjo 1 dieną (trečiadienį). 11 valandą šventę pradėsime mokslo metų pradžios iškilmėmis LSU aktų salėje, o 12 valandą kviečiame į susitikimus su studijų programų vadovais ir tutoriais.
Kur vyks susitikimai? Treniravimo sistemos – II rūmai Aktų salėje, Pratimai, mityba ir streso valdymas – Centriniai rūmai (CR) 215 aud., Fizinis ugdymas ir sportas – CR 232 aud., Sporto ir turizmo vadyba – CR 111 aud., Fizinis aktyvumas ir visuomenės sveikata – II rūmai, 301 aud., Kineziterapija – bendrabučio 6 aud.
Informuojame, kad vyresni nei 6 metų asmenys uždarose viešose erdvėse ir kabinetuose, kuriuose yra mažesnis nei 2 metrų atstumas tarp asmenų, privalo dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius, kurie priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną.
Kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį).
(LR Sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimas Nr. V-1866).