Papildomas priėmimas į Lietuvos sporto universiteto bakalauro studijas

Nuo rugpjūčio 12 d. iki rugpjūčio 15 d. priimami prašymai dalyvauti papildomame priėmime.

Papildomame priėmime stojantieji gali pretenduoti:

  • tiek į valstybės finansuojamą, tiek į valstybės nefinansuojamą studijų vietą (ir studijų stipendiją), jeigu sudarė valstybės nefinansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla arba jeigu negavo, arba nepriėmė jokio kvietimo studijuoti;
  • tik į valstybės nefinansuojamą studijų vietą, jeigu jau sudarė valstybės finansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla arba gavo studijų stipendiją.

Šiame etape gali dalyvauti ir neregistravę savo prašymo BPIS pagrindinio priėmimo metu. Jame teikiamas naujas prašymas, kuriame galima nurodyti ne daugiau kaip 6 pageidavimus.

Papildomame priėmime Lietuvos sporto universitetas siūlo rinktis šias bakalauro studijų programas: Treniravimo sistemosPratimai, mityba ir streso valdymasKineziterapijaFizinis aktyvumas ir visuomenės sveikataFizinis aktyvumas ir sveika gyvensena (tik anglų k.), Sporto ir turizmo vadyba.

Kvietimų studijuoti stojantieji sulauks rugpjūčio 20 d. iki 12 valandos.

Sutarčių su pakviestaisiais sudarymas Lietuvos sporto universitete vyks nuo rugpjūčio 21 iki rugpjūčio 22 d. 17 val. Centrinių rūmų fojė (Sporto g. 6).

Priėmimo komisijos darbo laikas — nuo 8 iki 17 val.

Pasirašyti sutartį bus galima ir elektroniniu būdu: https://bit.ly/2On4GOL

Jei kils klausimų, prašome susisiekti su LSU Studijų departamentu telefonu (8 37) 302 658, (8 37) 302 659 arba rašyti el. paštu priemimas@lsu.lt