Kineziterapijos studijų programos atstovai dalyvauja „Erasmus+“ RENE projekte

Lietuvos sporto universiteto (LSU) Kineziterapijos studijų programos atstovai tęsia veiklą tarptautiniame projekte RENE (Renewing Ergonomic Education for Health Care Students in European HEIs). Sausio 17–18 d. LSU vyko šio projekto partnerių susitikimas.

Projekto koordinatorius yra Turku taikomųjų mokslų universitetas (Suomija). Į projektą įsitraukusios 8 skirtingos institucijos iš 6 Europos šalių (Suomija, Estija, Portugalija, Ispanija, Slovėnija ir Lietuva). Projekto tikslas – išsiaiškinti ir parengti saugaus pacientų kūno padėties keitimo rekomendacijas bei praktinį vadovą.

Dėl COVID-19 pandeminės situacijos LSU surengtas susitikimas vyko hibridiniu būdu – dalis projekto partnerių atvyko (Suomija, Ispanija, Portugalija), o kiti jungėsi per ZOOM platformą.

Susitikimo metu darbas bei diskusijos vyko glaustai ir intensyviai: aptartas trijų sukurtų Ergonomikos modulio dalių progresas, aptarta modulio integracija į kiekvienos institucijos mokymosi sistemą, pradėti planuoti renginiai moduliui viešinti bei tolimesnis bendradarbiavimas. Be to, buvo aptarta ir pasiskirstyti darbai praktinio vadovo dalims užbaigti, medžiagai papildyti ir jį galutinai parengti.

Projekto partneriai dalyvavo LSU surengtoje ekskursijoje po laboratorijas bei susipažino su Universitete naudojama įranga moksliniams tyrimams atlikti.

Kitas partnerių susitikimas planuojamas balandžio mėn. Ispanijoje, o turėjęs vykti susitikimas Slovėnijoje dėl pasaulinės pandemijos perkeltas į birželį.