K. Skučas Europos žmonių su negalia čempionate iškovojo du medalius

Bydgoščiuje, Lenkijoje vykstančiame Europos žmonių su negalia lengvosios atletikos čempionate Lietuvos sporto universiteto (LSU) dėstytojas Kęstutis Skučas iškovojo du medalius.

Sidabro medaliu K. Skučas pasidabino 1500 metrų lenktynių vežimėliu rungtyje, o trečiąją vietą laimėjo 400 metrų vežimėliu lenktynėse.

2018 metais Europos vicečempionu 1500 metrų rungtyje tapęs K. Skučas apgynė trejus metus jam priklausiusį titulą. Tuo metu 400 metrų rungtyje LSU dėstytojas 2018 metais tapo Senojo žemyno čempionu.

„Manau, kad viskas gerai. Šiandien vienokios lenktynės, prieš kelis metus gal kiek kitokios buvo. Medalis iškovotas, viskas gerai. Gaila, namie neturime greito stadiono, todėl prieš startą sunku žinoti, ką tu gali. Pasirinkau taktiką pradžioje neskubėti, gal kiek per daug starte pasėdėjau ir neėmiau greičio iš karto. Po to varžovus prisivijau, bet truputį pritrūko finiše“, – 400 metrų lenktynes komentavo K. Skučas.

Kiek pozityvesnis LSU dėstytojas buvo po sidabro medalio laimėjimo.

„Labai įdomios lenktynės buvo. Esu patenkintas, kad aš neperskubėjau, laikiau pakankamai gerą greitį, važiavau priekyje praktiškai visą laiką ir žinojau, kad viskas spręsis finiše. Kaip aš ir numačiau, kad bus taktinė kova. Austras labai pajėgus, bet jis dažniausiai sėdi už nugaros, o tam reikia gerokai mažiau pastangų. Jie taupėsi finišui. Smagu, kad finišavau gana neblogai“, – kalbėjo K. Skučas.

„Parateam.lt“ informacija / IPC nuotrauka